Nädalavahetus MVA’s Chell’i ja Milaniga kadunud jõudlust taga ajamas.

 

image

       Milline nimi, aga sellest ei taha ma rääkida!

Chell ( Microsoftis Senior Program Manager Performance tiimis) ja Milan ( Premier Field Engineer) teevad Microsoft Virtual Academys suurepärase koolituskursuse jõudluse teemadel.

Windows Performance Jumpstart – sihtgrupp pole rangelt suunatud arendjatele või süsteemiadministraatoritele, kuid teadmised mõlemist valdkonnast tulevad kasuks. Eelkõige on see suunatud neile, kes tahavad teada, miks mu arvuti käivitumine, sisselogimine, rakenduse käivitamine, rakenduse töötamine on aeglane. Puudutakse nii klassikalisi, kui modernseid rakendusi. Rakenduste aeglane töö on üks sagedasemaid põhjusi (hei, arendajad!) , miks kasutaja rakenduse eemaldab. Terve arvuti aeglane töötamine on aga kasutaja frustratsiooni allikas ja produktiivsust vähendav.

Kogu võlu asja juures on et kogu andmete kogumine ja visualiseerimine toimub väga lihtsalt, tasuta vahendite abil. Windows Performance Toolkit on osake Windows Assessment and Deployment Kit’ist.  Esmapilgul võib kasutus jääda natuke segaseks, kuid kursusel näidatud töövõtteid kasutades on tegelikult väga lihtne ja arusadav. Suur hulk näiteid eri keskkondadest ( näiteks Contoso Ltd. 🙂 ) on huvitavad ja esinevad sageli pea igas ettevõttes.

Soovitan soojalt.

 

 

Keywords: Performance Toolkit, Windows Performance, slow computer, slow application.

Advertisements